Schubert * 240 mp| Arc Edition | Suite Symphony
Schubert, colectia Suite Symphony, Arc Edition clasa de trafic 32 moderat-intens, pentru hoteluri, restaurante, cazinouri, saloane evenimente
Description
Simplitate, eleganta si stil. O mocheta clasa de trafic 32 moderat-intens, 100% polimida 6 Imprel, clasa de foc Bfl-s1, densitate 170.000 noduri/mp. Se produce pentru comenzi de minim 250 mp.
Asiguram, la cerere, prin echipele proprii , montajul mochetei si accesoriilor necesare (plinte, pragruri, profile, s.a) precum si livrarea accesoriilor adezivi, underlay (strat suport fonoabsorbant si pentru confort), tapet sau stergatoare de picioare profesionale la interior sau exterior.
Recomandarile noastre:

Additional information
| Culoare | Schubert 134, Schubert 143, Schubert 16, Schubert 193, Schubert 195, Schubert 197, Schubert 24, Schubert 73 |
|---|---|
| Greutate totala | 1.875 gr/mp |
| Aspect fir | taiat |
| Clasa de confort | Luxury Class LC2** |
| Clasa trafic (en685) | 32 |
| Compozitia firelor | 100% PA 6 IMPRELᆴ |
| Cu underlay si grippere | da |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 24 |
| Grosimea totala | 7 mm |
| Greutatea firelor | 900 gr/mp |
| Inaltimea firelor | 4 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 170 000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | intens |
| Tip suport | AB (actionback) |












Recenzii
Nu există recenzii încă.