Spontini | Arc Edition
Inspirat din textura scoartei de copac, acest design induce o nota aparte conceptului amenajarii – natura, culori complementar – contrastante, o mocheta structurata deosebita. Clasa de trafic 32 moderat-intens.
Description
Inspirat din textura scoartei de copac, acest design induce o nota aparte conceptului amenajarii – natura, culori complementar – contrastante, o mocheta structurata deosebita. Clasa de trafic 32 moderat-intens. In coordonare cu mocheta Splendid.

Additional information
| Culoare | spontini 130, spontini 16, spontini 18, spontini 34, spontini 340, spontini 39, spontini 420, spontini 440, spontini 640, spontini 750, spontini 890, spontini 96, spontini 970 |
|---|---|
| Greutate totala | 2.200 gr/mp |
| Aspect fir | fir buclat – structurat |
| Clasa de confort | 4**** |
| Clasa trafic (en685) | 32 |
| Compozitia firelor | 100% PA |
| Cu underlay si grippere | da |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 26 |
| Grosimea totala | 8 mm |
| Greutatea firelor | 1.100 gr/mp |
| Inaltimea firelor | 6 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 221.000 noduri/mp |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | moderat-intens |
| Tip suport | AB |














Recenzii
Nu există recenzii încă.