Description
Pentru amenajari calde, cu inspiratia vremurilor vechi, o mocheta tesuta clasica si mereu actuala.
Recomandari: Amenajari de lux – rezidentiale, apartamente, vile, hoteluri . restaurante s.a.
Modele: 4205 Damasque / 4206 Solitair / 4207 Duo / 4208 Moderna / 4209 Plaid / 4210 Teheran / 4211 Forest Glade / 4212 Luxor
Additional information
| Culoare | 4205 Mocha 810, 4205 Pearl 610, 4205 Straw 640, 4206 Cocoa 820, 4206 Honey 620, 4206 Mocha 810, 4206 Straw 640, 4207 Cocoa 820, 4207 honey 620, 4207 Mocha 810, 4208 Cocoa 820, 4208 Honey 620, 4208 Mocha 810, 4209 Honey 620, 4210 Cocoa 820, 4211 Cocoa 820, 4211 Honey 620, 4211 Mocha 810, 4212 Honey 620, 4212 Mocha 810, 4212 Straw 640 |
|---|---|
| absorbtia-zgomotului-la-impact-en-iso-717-2 | 28 |
| Aspect fire | fir taiat, rasucit |
| Clasa de confort | 5***** |
| Clasa de trafic | 32 |
| Compozitia firelor | 100% PP Stainsafe |
| Cu underlay si grippere | da |
| Greutatea firelor | 2.520 gr/mp |
| Greutatea totala | 2.960 gr/mp |
| Grosimea totala | 12 mm |
| Inaltimea firelor | 9,5 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Numar de noduri/mp | 442.000 noduri/mp |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | Trafic moderat-intens |
| Tip suport | mocheta tesuta |


















Recenzii
Nu există recenzii încă.