Brezina by Lano
Un model inspirat de nisipul ce formeaza dune… prin textura ce combina firul taiat cu firu buclat – mocheta structurata. Clasa de trafic extrem-intens, clasa 33, 100% PA 6.6 si clasa de foc Bfl-s1.
Description
O mocheta fina, velour uni, cu o paleta de 20 culori intense. Clasa de trafic extrem-intens, clasa 33, 100% PA 6.6 si clasa de foc Bfl-s1.



Recomandam aceasta mocheta pentru spatiile HoReCa sau spatiile de birouri, institutii publice, etc.
Additional information
| Culoare | Brezina 050 Corcus, Brezina 080 Purple, Brezina 100 Ruby, Brezina 110 Carmine, Brezina 130 Rose, Brezina 180 Rum, Brezina 200 Chocolate, Brezina 210 Tobacco, Brezina 220 Acorn, Brezina 230 Flax, Brezina 260 Camel, Brezina 330 Apricot, Brezina 520 Fern, Brezina 620 Savanna, Brezina 760 Wedgwood, Brezina 790 Midnight, Brezina 800 Ebony, Brezina 830 Ash, Brezina 850 Moonbeam, Brezina 870 Silver |
|---|---|
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 25 |
| Aspect fir | velour – fir taiat |
| Clasa de confort | Luxury Class LC2** |
| Clasa trafic (en685) | 33 |
| Compozitia firelor | 100% PA 6.6 |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| Greutate totala | 1.840 gr/mp |
| Greutatea firelor | 710 gr/mp |
| Grosimea totala | 7.5 mm |
| Inaltimea firelor | 5 mm |
| Incalzire prin pardoseala | yes |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 252160 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | heavy commercial |
| Tip suport | FBP |












Recenzii
Nu există recenzii încă.