Maccan by Lano
Mocheta buclata, rezistenta si durabila, design si culori speciale, clasa de trafic 33 – recomandata pentru spatiile cu trafic extrem-intens.
Description
Mocheta buclata, rezistenta si durabila, design si culori speciale, clasa de trafic 33 – recomandata pentru spatiile cu trafic extrem-intens.



Recomandam aceasta mocheta clasa de trafic 33 pentru spatiile HoReCa sau spatiile de birouri, institutii publice s.a.
.
.
Additional information
| Culoare | Maccan 120 Coral, Maccan 180 Rum, Maccan 220 Acorn, Maccan 250 Magnolia, Maccan 380 Bronze, Maccan 400 Coffee, Maccan 590 Moss, Maccan 700 Navy, Maccan 710 Atlantic, Maccan 810 Charcoal, Maccan 830 Ash, Maccan 840 Moonshine, Maccan 860 Granite |
|---|---|
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 24 |
| Aspect fir | loop-pile |
| Clasa de confort | Luxury Class LC2** |
| Clasa trafic (en685) | 33 |
| Compozitia firelor | 100% PA 6.6 |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| Greutate totala | 2.150 gr/mp |
| Greutatea firelor | 750 gr/mp |
| Grosimea totala | 6.5 mm |
| Inaltimea firelor | 3,4 mm |
| Incalzire prin pardoseala | yes |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 90620 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | heavy commercial |
| Tip suport | ActionBack |












Recenzii
Nu există recenzii încă.