Granit by Lano
Mocheta buclata, rezistenta si durabila, gama ofertanta de culori, clasa de trafic 33 – recomandata pentru spatiile cu trafic extrem-intens.
Description
Mocheta buclata, rezistenta si durabila, gama ofertanta de culori, clasa de trafic 33 – recomandata pentru spatiile cu trafic extrem-intens.


Recomandam aceasta mocheta clasa de trafic 33 pentru spatiile HoReCa sau spatiile de birouri, institutii publice s.a.
.
.
Additional information
| Culoare | Granit 110 Carmine, Granit 121 Coral, Granit 134 Rose, Granit 220 Acorn, Granit 257 Magnolia, Granit 269 Beige, Granit 270 Almond, Granit 300 Mahogany, Granit 400 Coffee, Granit 410 Leather, Granit 570 Moss, Granit 680 Juniper, Granit 700 Navy, Granit 730 Azure, Granit 764 Wedgwood, Granit 793 Midnight, Granit 802 Ebony, Granit 810 Charcoal, Granit 820 Slate, Granit 843 Moonshine 3, Granit 847 Sllate 7, Granit 853 Moonbeam |
|---|---|
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 24 |
| Aspect fir | loop-pile |
| Clasa de confort | Luxury Class LC1 |
| Clasa trafic (en685) | 33 |
| Compozitia firelor | 100% PA |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| Greutate totala | 1.630 gr/mp |
| Greutatea firelor | 460 gr/mp |
| Grosimea totala | 5 mm |
| Inaltimea firelor | 3 mm |
| Incalzire prin pardoseala | yes |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 173360 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | heavy commercial |
| Tip suport | ActionBack |














Recenzii
Nu există recenzii încă.