Powerback Collection | Arc Edition
Mocheta clasa de trafic 33 trafic intens-extrem, 3 modele din colectia Suite Symphony: Bach, Mozart si Cambini, Arc Edition, Balta. Excelente proprietati de atenuare fonica, confort la pasire, izolatie termica.
Description
Mocheta clasa 33 trafic intens-extrem pe suport (underlay) textil de 550gr/mp care ii confera o absorbtie excelenta a zgomotului la impact, confort la pasire si izolatie termica. Este acelasi tip de mocheta ca la Suite Symphony, insa fabricata cu acest tip de suport – Powerback – care ii confera toate aceste avantaje.

Asiguram pe langa distributia acestei mochete, atat in Bucuresti cat si in tara, la cerere si serviciile de montaj sau alte accesorii: plinte, profile, underlay (suport acoustic si pentru un confort sporit).

Additional information
| Culoare | Powerback-Bach 10, Powerback-Bach 143, Powerback-Bach 23, Powerback-Bach 77, Powerback-Cambini 10, Powerback-Cambini 23, Powerback-Cambini 47, Powerback-Mozart 10, Powerback-Mozart 149, Powerback-Mozart 234 |
|---|---|
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 32 |
| Aspect fir | taiat |
| Clasa de confort | Luxury Class LC2** |
| Clasa trafic (en685) | 33 |
| Compozitia firelor | 100% PA6 Imprel |
| Greutate totala | 2.250 gr/mp |
| Greutatea firelor | 900 gr/mp |
| Grosimea totala | 10 mm |
| Inaltimea firelor | 4 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 170 000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | intens-extrem |
| Tip suport | Powerback |










Recenzii
Nu există recenzii încă.