Mocheta Tesuta Wellington
Mocheta Wellington este o mocheta tesuta din colectiile Balta Belgia. Designerii englezi au ajutat la dezvolarea calitatii acestui tip de mocheta si au pus amprenta si asupra designului.
Description
Mocheta Wellington este o mocheta tesuta din colectiile Balta Belgia. Designerii englezi au ajutat la dezvolarea calitatii acestui tip de mocheta si au pus amprenta si asupra designului.



Pentru asigurarea calitatii inalte se folosesc firele B-Tron® Stain Resist. Pentru un plus de comfort recomandam montajul flotant cu underlay si grippere.
Recomandari: Hoteluri & Restaurante, Cazinouri, Ball-Room, Vile de lux;
Colectii: Design 4957 New Fleur de Lys
Design 4919 si Design 4921
Additional information
| Culoare | K393_4919_0010, K393_4919_0030, K393_4919_0040, K393_4919_0060, K393_4919_0080, K393_4919_0090, K393_4921_0010, K393_4921_0040, K393_4921_0060, K393_4921_0080, K393_4921_0090, K393_4957_0010, K393_4957_0030, K393_4957_0040, K393_4957_0080 |
|---|---|
| absorbtia-zgomotului-la-impact-en-iso-717-2 | 26 |
| Aspect fire | fir taiat |
| Clasa de confort | 3*** |
| Clasa de trafic | 31 |
| Compozitia firelor | 100% PP |
| Cu underlay si grippere | da |
| Greutatea firelor | 1.320 gr/mp |
| Greutatea totala | 2.055 gr/mp |
| Grosimea totala | 10 mm |
| Inaltimea firelor | 7,5 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Numar de noduri/mp | 340.000 noduri/mp |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | Trafic moderat |
| Tip suport | mocheta tesuta |










Recenzii
Nu există recenzii încă.