Alternative100 | Modulyss 29
Stil, eleganta, rafinament… O colectie de top in ceea ce priveste aspectul, confortul si imaginea de Stylish Luxury. Ideala pentru Hoteluri sau birouri cu alt fel de standarde… Pentru creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss® Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Description
Stil, eleganta, rafinament… O colectie de top in ceea ce priveste aspectul, confortul si imaginea de Stylish Luxury. Ideala pentru Hoteluri sau birouri cu alt fel de standarde… Pentru
creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss®
Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Additional information
| Culoare | Alternative 140, Alternative 181, Alternative 312, Alternative 511, Alternative 592, Alternative 823, Alternative 900, Alternative 929, Alternative 965, Alternative 989, Aternative 535 |
|---|---|
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Aspect fir | buclat |
| Clasa de confort | LC2** |
| Clasa de trafic | 32 |
| Compozitia firelor | 100ONYL |
| Culori | 11 culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 23 dB, ?w = 0,15 (1.000 Hz) |
| Greutatea totala | 4400 g/ mp |
| Greutatea firelor | 460g/ mp |
| Grosimea totala | 6,5mm |
| Inaltimea firelor | 3,4 mm |
| Numar noduri / mp | 206000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |
















Recenzii
Nu există recenzii încă.