Dawn | Modulyss 51
Tonuri si culori inspirate din lumina serafica a diminetii cand nopatea se ingemaneaza cu zorii, Dawn este o mocheta potrivita oricarui spatiu clasa A+.
Pentru creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss® Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Description
Tonuri si culori inspirate din lumina serafica a diminetii cand
nopatea se ingemaneaza cu zorii, Dawn este o mocheta potrivita oricarui
spatiu clasa A+.
Pentru
creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss®
Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Additional information
| Culoare | Dawn 10B, Dawn 10M, Dawn 14B, Dawn 14M, Dawn 21B, Dawn 21M, Dawn 55B, Dawn 55M, Dawn 57B, Dawn 57M, Dawn 82B, Dawn 82M, Dawn 93B, Dawn 93M, Dawn 96B, Dawn 96M, Dawn 99B, Dawn 99M |
|---|---|
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Aspect fir | buclat |
| Clasa de confort | 3*** |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100ONYL |
| Culori | 2 culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 24 dB, ?w = 0,20 (1.000 Hz) |
| Greutatea totala | 4800 g/ mp |
| Greutatea firelor | 840g/ mp |
| Grosimea totala | 7,7mm |
| Inaltimea firelor | 4,2mm |
| Numar noduri / mp | 295000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |


















Recenzii
Nu există recenzii încă.