Dusk | Modulyss 51
Aceasta colectie din gama Delight atrage prin inspiratia din natura cu designul sau organic si geometric dar si prin faptul ca este o mocheta care utilizeaza firele durabile ECONYL®. Pentru creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss® Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Description
Aceasta colectie din gama Delight atrage prin inspiratia din natura cu designul sau organic si geometric dar si prin faptul ca este o mocheta care utilizeaza firele durabile ECONYL®. Pentru
creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss®
Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Additional information
| Culoare | Dusk 10B, Dusk 10M, Dusk 14B, Dusk 14M, Dusk 21B, Dusk 21M, Dusk 55B, Dusk 55M, Dusk 57B, Dusk 57M, Dusk 82B, Dusk 82M, Dusk 93B, Dusk 93M, Dusk 96B, Dusk 96M, Dusk 99B, Dusk 99M |
|---|---|
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Aspect fir | buclat |
| Clasa de confort | 3*** |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100ONYL |
| Culori | 2 culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 24 dB, ?w = 0,20 (1.000 Hz) |
| Greutatea totala | 4800 g/ mp |
| Greutatea firelor | 800g/ mp |
| Grosimea totala | 7.7mm |
| Inaltimea firelor | 4.2mm |
| Numar noduri / mp | 295000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |












Recenzii
Nu există recenzii încă.