Fashion & | Modulyss 48
36 de culori vibrante, intr-un design liniar, uni texturat, in aceeasi cromatica, reusind rupearea tonalitatilor in combinarea "mix&match" cu Velvet & sau Fluid&.
Pentru creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss® Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.Mocheta modulara, dale 50 x 50 cm, buclata, intr-o gama de 36culori, clasa de trafic 33 intens – extrem.
Description
36 de culori vibrante, intr-un design liniar, uni texturat, in aceeasi cromatica, reusind rupearea tonalitatilor in combinarea „mix&match” cu Velvet & sau Fluid&.
Pentru
creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss®
Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Additional information
| Culoare | Fashion 105, Fashion 136, Fashion 181, Fashion 206, Fashion 240, Fashion 241, Fashion 317, Fashion 332, Fashion 375, Fashion 381, Fashion 395, Fashion 398, Fashion 431, Fashion 482, Fashion 512, Fashion 580, Fashion 585, Fashion 595, Fashion 649, Fashion 669, Fashion 817, Fashion 819, Fashion 830, Fashion 832, Fashion 915, Fashion 936, Fashion 942, Fashion 950, Fashion 961, Fashion 966, Fashion 979, Fashion 990 |
|---|---|
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Aspect fir | buclat |
| Clasa de confort | LC2** |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100%PA6 Aqualon |
| Culori | 36 culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 26 dB, ?w = 0,15 (1.000 Hz) |
| Greutatea totala | 4800 g/ mp |
| Greutatea firelor | 600g/ mp |
| Grosimea totala | 7,7mm |
| Inaltimea firelor | 4,1mm |
| Numar noduri / mp | 174000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |


















Recenzii
Nu există recenzii încă.