First Straightline | Modulyss 25 (new 2021)
22 culori in 4 tonuri de fond – gri, albastru, bej si negru. Este o mocheta modulara cu patern linear. Mocheta dale 50 x 50 cm, fir buclat, clasa de trafic 33. Pentru creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss® Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Description
22 culori in 4 tonuri de fond – gri, albastru, bej si negru. Este o mocheta modulara cu patern linear. Mocheta dale 50 x 50 cm, fir buclat, clasa de trafic 33. Pentru
creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss®
Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Additional information
| Culoare | First Straightline 140, First Straightline 142, First Straightline 144, First Straightline 146, First Straightline 147, First Straightline 502, First Straightline 503, First Straightline 504, First Straightline 506, First Straightline 507, First Straightline 961, First Straightline 962, First Straightline 963, First Straightline 965, First Straightline 966, First Straightline 967, First Straightline 990, First Straightline 992, First Straightline 993, First Straightline 995, First Straightline 996, First Straightline 997 |
|---|---|
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Aspect fir | loop-pile |
| Clasa de confort | * LC1 |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100 % PA 6 Solution Dyed |
| Culori | 22 culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 28 dB, ?w = 0,20 (1.000 Hz) |
| Greutatea totala | 4300 g/ mp |
| Greutatea firelor | 540g/ mp |
| Grosimea totala | 6,2 mm, 8,6 mm |
| Inaltimea firelor | 2,9 mm |
| Numar noduri / mp | 180000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen, Comfortback |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |
















Recenzii
Nu există recenzii încă.