First Streamline | Modulyss 26 (new 2021)
Design multilinear in culori contrastante ce creaza un efect sofisticat in orice amenajare prin combinarea Mix&Match cu First Forward sau Motion | Vision. Confera unei amenajari un aspect Hight-Tech si plusvaloare prin Mix&Match cu celelalte modele din Colectia First.
Pentru creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss® Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Description
Design multilinear in culori contrastante ce creaza un efect sofisticat in orice amenajare prin combinarea Mix&Match cu First Forward sau Motion | Vision. Confera unei amenajari un aspect Hight-Tech si plusvaloare prin Mix&Match cu celelalte modele din Colectia First.
Pentru
creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss®
Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Additional information
| Culoare | First Streamline 106, First Streamline 130, First Streamline 210, First Streamline 306, First Streamline 332, First Streamline 410, First Streamline 550, First Streamline 578, First Streamline 669, First Streamline 914, First Streamline 942, First Streamline 957, First Streamline 961, First Streamline 991 |
|---|---|
| Forma de livrare | 4 sq.m, cutie 5 sq.m, dale 50 x 50 cm |
| Aspect fir | loop-pile |
| Clasa de confort | * LC1 |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100 % PA 6 Solution Dyed |
| Culori | 14 culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 26 dB, ?w = 0,20 (1.000 Hz), 28 dB |
| Greutatea totala | 4300 gr/ mp, 4400 gr/mp |
| Greutatea firelor | 540g/ mp |
| Grosimea totala | 6,2 mm, 8,6 mm |
| Inaltimea firelor | 2,9 mm |
| Numar noduri / mp | 180000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen, Comfortback |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |
















Recenzii
Nu există recenzii încă.