Fluid & (new 2020)| Modulyss 22
Colectie noua in 2020! Mocheta buclata care aduce beneficiile mix&match ale unor culori in trend si posibilitatea de a combina in stereotomii folosind alte calitati din gama Step. Va sugeram folosirea platformei modulyss® Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Description
Colectie noua in 2020! Un pastel de culori si o calitate pentru orice spatiu sofisticat. Va sugeram folosirea platformei modulyss®
Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Se poate fabrica si in varianta unui suport fono-absorbant dBack cu pana la 28 dB absorbtie a zgomotului la impact.
Additional information
| Culoare | Fluid & 224, Fluid & 306, Fluid & 569, Fluid & 604, Fluid & 850, Fluid & 961, Fluid & 990 |
|---|---|
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Aspect fir | shared loop paile |
| Clasa de confort | LC2** |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100 % PA Aqualon |
| Culori | 7 culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 25 dB, ?w = 0,15 (1.000 Hz) |
| Greutatea totala | 4750 g/ mp |
| Greutatea firelor | 9000 g/ mp |
| Grosimea totala | 7,5 – 8,8 mm |
| Inaltimea firelor | 3,8 – 5 mm |
| Numar noduri / mp | 240000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |
















Recenzii
Nu există recenzii încă.