Millenium Nxtgen | Modulyss 03
Promotie 2020! O varietate de 36 culori, este una dintre mocheta dale "best selling" Modulyss. Va sugeram folosirea platformei modulyss® Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Description
Promotie 2020! O varietate de 36 culori, este una dintre mocheta dale „best selling” Modulyss. Va sugeram folosirea platformei modulyss®
Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Se poate fabrica si in varianta unui suport fono-absorbant dBack cu pana la 28 dB absorbtie a zgomotului la impact. Fire din 100% PA Econyl – Green Lebel Plus, CRI si Leed.
Additional information
| Culoare | Milenium Nxtgen 550, Millenium Nxtgen 061, Millenium Nxtgen 102, Millenium Nxtgen 125, Millenium Nxtgen 140, Millenium Nxtgen 200, Millenium Nxtgen 210, Millenium Nxtgen 310, Millenium Nxtgen 322, Millenium Nxtgen 323, Millenium Nxtgen 352, Millenium Nxtgen 355, Millenium Nxtgen 411, Millenium Nxtgen 482, Millenium Nxtgen 505, Millenium Nxtgen 511, Millenium Nxtgen 524, Millenium Nxtgen 555, Millenium Nxtgen 573, Millenium Nxtgen 579, Millenium Nxtgen 626, Millenium Nxtgen 669, Millenium Nxtgen 684, Millenium Nxtgen 695, Millenium Nxtgen 817, Millenium Nxtgen 847, Millenium Nxtgen 883, Millenium Nxtgen 900, Millenium Nxtgen 907, Millenium Nxtgen 915, Millenium Nxtgen 918, Millenium Nxtgen 942, Millenium Nxtgen 957, Millenium Nxtgen 965, Millenium Nxtgen 989, Millenium Nxtgen 993 |
|---|---|
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Aspect fir | buclat |
| Clasa de confort | * LC1 |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100 ONYL- Regenerated Solution Dyed Nylon |
| Culori | 36culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 25 dB, ?w = 0,15 (1.000 Hz) |
| Greutatea totala | 4400 g/ mp |
| Greutatea firelor | 600 g/mp |
| Grosimea totala | 6,3 mm |
| Inaltimea firelor | 3.2 mm |
| Numar noduri / mp | 160000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |
















Recenzii
Nu există recenzii încă.