Moss | Modulyss 44
Mocheta dale 50 x 50 cm, parte a Handcraft Collection by Modulyss, fir buclat, clasa de trafic 33. O clasa superioara atat dpdv design cat si confort | luxury si "stylish simplicity" ! Pentru amenajari clasa A+.
Pentru creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss® Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.Mocheta modulara, dale 50 x 50 cm, buclata, intr-o gama de 10culori, clasa de trafic 33 intens – extrem.
Description
Mocheta dale 50 x 50 cm, parte a Handcraft Collection by Modulyss, fir buclat, clasa de trafic 33. O clasa superioara atat dpdv design cat si confort | luxury si „stylish simplicity” ! Pentru amenajari clasa A+, in combinatie cu Leaf, Willow si Grind!
Pentru
creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss®
Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Intr-o varietate de 10 culori. Grosimea firelor 880 gr/mp, destinata birourilor clasa A+, Luxury Class LC2.
Additional information
| Culoare | Moss 130, Moss 352, Moss 586, Moss 592, Moss 668, Moss 810, Moss 850, Moss 961, Moss 966, Moss 983 |
|---|---|
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Aspect fir | buclat |
| Clasa de confort | LC2** |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100ONYL |
| Culori | 10culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 26 dB, ?w = 0,15 (1.000 Hz) |
| Greutatea totala | 4600 g/ mp |
| Greutatea firelor | 880 gr/ mp |
| Grosimea totala | 7,8mm |
| Inaltimea firelor | 4,3mm |
| Numar noduri / mp | 225000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |


















Recenzii
Nu există recenzii încă.