Patchwork | Modulyss 42
Classic Vintage style! Este unul din "best selling" design in ultimii 3 ani atat in zona office cat si pentru hoteluri sau alte spatii publice.
Pentru creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss® Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Mocheta modulara, dale 50 x 50 cm, buclata, intr-o gama de 6culori, clasa de trafic 33 intens – extrem.
Description
Classic Vintage style! Este unul din „best selling” design in ultimii 3 ani atat in zona office cat si pentru hoteluri sau alte spatii publice.
Pentru
creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss®
Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Patchwork, Modulyss – Mocheta modulara, format dale 50 x 50 cm, fir buclat, clasa de trafic 33. Intr-o varietate de 6 culori.
Additional information
| Culoare | PatchWork 351, PatchWork 592, PatchWork 610, PatchWork 830, PatchWork 957, PatchWork 965 |
|---|---|
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Aspect fir | buclat |
| Clasa de confort | * LC1 |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100%PA6 IMPREL |
| Culori | 6 culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 23 dB, ?w = 0,15 (1.000 Hz) |
| Greutatea totala | 4400 g/ mp |
| Greutatea firelor | 605g/ mp |
| Grosimea totala | 6,6mm |
| Inaltimea firelor | 3,1mm |
| Numar noduri / mp | 174000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |


















Recenzii
Nu există recenzii încă.