Perpetual | Modulyss 15
Este o varianta completa din punct de vedere optiuni cromatice si mix&match pentru o amenajare indiferent de exigente si asteptari. Mocheta dale 50 x 50 cm, fir buclat, clasa de trafic 33.
Description
Este o varianta completa din punct de vedere optiuni cromatice si mix&match pentru o amenajare indiferent de exigente si asteptari. Mocheta dale 50 x 50 cm, fir buclat, clasa de trafic 33. Va
sugeram folosirea platformei modulyss®
Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Additional information
| Culoare | Perpetual 136, Perpetual 221, Perpetual 313, Perpetual 352, Perpetual 355, Perpetual 432, Perpetual 515, Perpetual 517, Perpetual 519, Perpetual 541, Perpetual 585, Perpetual 592, Perpetual 617, Perpetual 626, Perpetual 668, Perpetual 823, Perpetual 827, Perpetual 830, Perpetual 907, Perpetual 915, Perpetual 942, Perpetual 965, Perpetual 966, Perpetual 989 |
|---|---|
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Aspect fir | buclat |
| Clasa de confort | LC2** |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100 % Polyamide |
| Culori | 24 culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 27 dB, ?w = 0,20 (1.000 Hz) |
| Greutatea totala | 4600 g/ mp |
| Greutatea firelor | 500 g/ mp |
| Grosimea totala | 6,9mm |
| Inaltimea firelor | 3,5mm |
| Numar noduri / mp | 104000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |














Recenzii
Nu există recenzii încă.