Spark| Modulyss 53
In gama Delight, Spark este o mocheta cu totul speciala, realizand un efect subtil de palpaire si reflectie a luminii prin elemente de glazura metalica firelor.
Pentru creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss® Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Description
In gama Delight, Spark este o mocheta cu totul speciala, realizand un
efect subtil de palpaire si reflectie a luminii prin elemente de glazura
metalica firelor.
Pentru
creearea unor stereotomii personalizate va sugeram folosirea platformei modulyss®
Designer pusa la dispozitie pentru arhitecti si designeri.
Additional information
| Culoare | Spark140, Spark212, Spark306, Spark313, Spark398, Spark511, Spark550, Spark579, Spark581, Spark609, Spark907, Spark961, Spark981, Spark994 |
|---|---|
| Forma de livrare | cutie 5 mp, dale 50 x 50 cm |
| Aspect fir | buclat |
| Clasa de confort | 1* |
| Clasa de trafic | 33 |
| Compozitia firelor | 100%PA6 |
| Culori | 14 culori |
| Dimensiune dala | 50 x 50 cm |
| Absorbtia fonica (db) | ?Lw = 24 dB, ?w = 0,15 (1.000 Hz) |
| Greutatea totala | 4350g/ mp |
| Greutatea firelor | 690g/ mp |
| Grosimea totala | 6,6mm |
| Inaltimea firelor | 3,5mm |
| Numar noduri / mp | 272000 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| Retentia culorilor | to light > 7, to rubbing > 4, to water > 4 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | Back2Back: bitumen |
| Tip de trafic | commercial – heavy use |










Recenzii
Nu există recenzii încă.