Mocheta Frivola
Frivola, din colectia Satino este o mocheta confortabila si placuta la atingere, in acelasi timp usor de intretinut.
Description
Frivola, din colectia Satino este o mocheta confortabila si placuta la atingere, in acelasi timp usor de intretinut.

Ideala pentru amenajari dormitoare, sufragerii – living-uri, camerelor de copii, impreuna cu underlayul pentru mocheta Se poate utiliza in zone prevazute cu sistem de incalzire in pardoseala, pe scari sau in spatii locuite de persoane cu alergii.

Additional information
| Culoare | Frivola 023 (out), Frivola 028, Frivola 030 (out), Frivola 034, Frivola 036, Frivola 041, Frivola 044, Frivola 057 (out), Frivola 058, Frivola 073 (out), Frivola 079 (out), Frivola 092, Frivola 093, Frivola 096, Frivola 098, Frivola 129, Frivola 173, Frivola 262 |
|---|---|
| Absorbtia zgomotului | 28 dB – Acustic Plus |
| Aspect fir | taiat, rasucit – satinat |
| Clasa confort | 4**** |
| Clasa de foc | Cfl-s1 |
| Clasa trafic | 31 – mediu-intens |
| Compozitia firelor | 100% PA Imprel Finesse |
| Greutate fir | 1100 gr /sq.m |
| Greutatea totala | 1950 gr/ sq.m |
| Inaltime fir | 5 mm |
| Inaltime totala | 7 mm |
| Incalzire prin pardoseala | suitable |
| Latime rola | 4m sau 5m |
| Montaj | glued or with underlay |
| Numar de noduri | 242 000 / sq.m |
| Serviciu de taiere | da |
| Suport | Twinback |












Recenzii
Nu există recenzii încă.