Heatflow parchet
Underlay pentru parchet dedicat amenajarilor cu incalzire prin pardoseala.
Description
Heatflow este un underlay dedicat amenajarilor cu parchet unde exista incalzire prin pardoseala. Materialul din care este realizat (SBR cauciuc sintetic de inalta densitate) asigura absorbtia zgomotului la impact (fonoabsorbanta), dar si transferul integral de caldura Thermylin technology).
Produs in Marea Britanie de firma Interfloor.
Additional information
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 21 |
|---|---|
| Bariera de umiditate | nu |
| Clasa de trafic | intens |
| Dimensiune rola (mp) | 15,07 mp |
| Greutate specifica (gr/mp) | 2.407 gr/mp |
| Grosime (mm) | 3 mm |
| Incalzirea prin pardoseala | da R-value = mpK/W si U-value = 28,6 W/mpK |
| Latime rola (m) | 1,37 m |
| Lungime rola (ml) | 11 ml |
| Rezistenta la foc | Cfl |
| Tip de montaj recomandat | flotant pe stratul suport |











Recenzii
Nu există recenzii încă.