Description
Avantaje notabile:
* Un produs Uz Rezidential foarte aproape de grupa Luxury Use;
* Confort 4****;
* Izolatie termica 5*****;
* Antibacterian si rezistent la mucegai;
Se monteaza flotant – metoda strech-fit – intindere mocheta si fixare in grippere perimetral.
Montajul flotant permite inlocuirea facila a mochetei.
Additional information
| Culoare | Duralay Xtra, Duralay Xtra rola |
|---|---|
| absorbtie-fonica-zgomotului-la-impact | 35 |
| antibacterian-si-rezistent-la-mucegai | 0 |
| Clasa de confort | 4**** |
| Densitate (kg/mc) | 308 kg/mc |
| Dimensiune rola (mp) | 15,07 mp |
| Durabilitate (*) | 3*** |
| Grosime (mm) | 8,25 mm |
| Incalzirea prin pardoseala | nu |
| Latime rola (m) | 1,37 m |
| Lungime rola (ml) | 11 ml |
| pierderea-de-grosime-sub-sarcina | 0 |
| rata-de-transfer-termic-tog | 1 |
| Recomandata | strech-fit – flotant |
| Tip material | cauciuc sintetic |
| Utilizare | GD/U – Uz Rezidential |














Recenzii
Nu există recenzii încă.