Description
Mocheta uni, densa = 1.150 gr/mp, eleganta, clasa de trafic 33 intens-extrem, cu o paleta remarcabila de culori (24 tonuri de culoare) adaptabila oricarui concept (mobila, tapet, draperii, textile).
Luxury Class LC4**** confort la pasire si sentimentul de lux ambiental. Pentru adaugarea unui design personalizat va rugam accesati sectiunea „Mocheta Personalizata – Custom Design”.

Asiguram la cererea beneficiarilor livrarea de accesorii (plinte, profile, praguri) sau alte elemente pentru un confort sporit (underlay strat suport izolator fonic si termic), tapet, stergatoare de picioare indoor | outdoor precum si servicii de montaj specializate.

Se poate combina, fiind aceeasi textura si tip de mocheta cu oricare din cele 5 modele din Prominent Design – urmeaza link-ul pentru vizualizare.
Additional information
| Culoare | Prominent 011, Prominent 016, Prominent 018, Prominent 026, Prominent 037, Prominent 038, Prominent 039, Prominent 043, Prominent 047, Prominent 048, Prominent 049, Prominent 054, Prominent 064, Prominent 077, Prominent 078, Prominent 090, Prominent 096, Prominent 098, Prominent 153, Prominent 191, Prominent 195, Prominent 197, Prominent 198 |
|---|---|
| Greutate totala | 2.020 gr/mp |
| Aspect fir | saxony |
| Clasa de confort | Luxury Class LC4**** |
| Clasa trafic (en685) | 33 |
| Compozitia firelor | 100% PA6 Imprel |
| Cu underlay si grippere | da |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 26 |
| Grosimea totala | 7 mm |
| Greutatea firelor | 1.150 gr/mp |
| Inaltimea firelor | 5 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 209.000 noduri/mp |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | intens-extrem |
| Tip suport | AB |










Recenzii
Nu există recenzii încă.