Rv Alethea | Arc Edition
Datorita repetabilitatii mari a modelului (peste 2 m), design-ul acestei mochete poate fi receptat la certa sa valoare estetica numai in camp. Clasa de trafic 33 – trafic intens-extrem.
Design-ul retro-vintage si combinatia de culori recomanda acest design pentru spatiile din industria HoReCa.
Description
Datorita repetabilitatii mari a modelului (peste 2 m), design-ul acestei mochete poate fi receptat la certa sa valoare estetica numai in camp. Clasa de trafic 33 – trafic intens-extrem.
Design-ul retro-vintage si combinatia de culori recomanda acest design pentru spatiile din industria HoReCa.
Este o solutie ideala pentru restaurante sau ball-room acolo unde pot aparea (inevitabil) pete, care, datorita modelului vor fi estompate, fiind aproape insesizabile.
Cele 6 modele sunt o creatie deosebita, si ies cel mai bine in evidenta, sunt puse in valoare pe spatii mari „in camp” …
Additional information
| Culoare | Alethea 014, Alethea 027, Alethea 032, Alethea 039, Alethea 043, Alethea 045, Alethea 079, Alethea 093, Alethea 098, Alethea 099 |
|---|---|
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 23 |
| Aspect fir | loop-pile |
| Clasa de confort | Luxury Class LC1 |
| Clasa trafic (en685) | 33 |
| Compozitia firelor | 100% PA6 Imprel |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| Greutate totala | 1.711 gr/mp |
| Greutatea firelor | 640 gr/mp |
| Grosimea totala | 5,8 mm |
| Inaltimea firelor | 3,1 mm |
| Incalzire prin pardoseala | yes |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 218400 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | inten-extrem |
| Tip suport | AB |


















Recenzii
Nu există recenzii încă.