Re-Tweed | Arc Edition
Mocheta buclat-structurata, basic style, pentru birouri sau spatii cu un trafic extrem-intens (clasa de trafic 33),cu un aspect rustic ce confera amenajarii stil si eleganta. Fire 100% PA6 Imprel, clasa de foc Cfl-s1, si o greutate a firelor de 525 gr/mp.
Description
Mocheta buclat-structurata, basic style, pentru birouri sau spatii cu un trafic extrem-intens (clasa de trafic 33),cu un aspect rustic ce confera amenajarii stil si eleganta. Fire 100% PA6 Imprel, clasa de foc Cfl-s1, si o greutate a firelor de 525 gr/mp.



Nota importanta: data fiind fabricatia – bucle mari, intrepatrunse in doua tonalitati si structurate, imbinarile pot fi vizibile – nu pot fi executate ca la o mocheta fir taiat.
Oferim servicii de montaj cu angajatii Sonerg precum si livrarea si montajul accesoriilor necesare finisajului (plinte, praguri, alte profile necesare amenajarii).
Additional information
| Culoare | Re-Tweed 032, Re-Tweed 034, Re-Tweed 039, Re-Tweed 042, Re-Tweed 044, Re-Tweed 052, Re-Tweed 064, Re-Tweed 076, Re-Tweed 090, Re-Tweed 094, Re-Tweed 097 |
|---|---|
| Absorbtie fonica (db) | 23 dB |
| Aspect fir | loop pile structured |
| Clasa confort | Luxury Class LC1 |
| Clasa trafic (en685) | 33 |
| Compozitie fir | 100% PA6 Imprel |
| Forma de livrare | role |
| Greutatea firelor | 525 gr/mp |
| Greutatea totala | 1.800 gr/mp |
| Grosime totala | 5.2 mm |
| Inaltimea firelor | 2.6 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Numar de noduri/mp | 245.000 noduri/mp |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Strat suport | AB |
| Tip de trafic | trafic extrem-intens |














Recenzii
Nu există recenzii încă.