Description
Underlay-ul „top of the top” pentru lux si confort ! Grosime 11,4 mm, cauciuc reciclat, absorbtie fonica 46 dB, Comfort 6******. Diferentiere exclusivista!
Underlay-ul destinat celor care isi doresc si isi permit luxul si confortul la nivelul cel mai de sus.
Diferentiere exclusivista !
Additional information
| Culoare | Colours Red rola, Colours Red sectiune, Montaj Strech-fit 1, Montaj strech-fit 2 |
|---|---|
| absorbtie-fonica-zgomotului-la-impact | 46 |
| antibacterian-si-rezistent-la-mucegai | 0 |
| Clasa de confort | 6****** |
| Densitate (kg/mc) | 357 kg/mc |
| Dimensiune rola (mp) | 10,96 mp |
| Durabilitate (*) | 3*** |
| Grosime (mm) | 11,4 mm |
| Incalzirea prin pardoseala | nu |
| Latime rola (m) | 1,37 m |
| Lungime rola (ml) | 8 ml |
| pierderea-de-grosime-sub-sarcina | 0 |
| rata-de-transfer-termic-tog | 1 |
| Recomandata | strech-fit |
| Tip material | cauciuc sintetic |
| Utilizare | LU/U – Luxury Use |














Recenzii
Nu există recenzii încă.