Underlay Dreamwalk
Underlay, suport pentru mocheta din spuma poliuretanica reciclata PU Foam, grosime 11 mm, asigura o izolatie termica foarte buna si de asemenea comfort la pasire.
Description
Pentru confortul la care visezi – ” Dreamwalk” – „The seventh Heaven !” – grosime 11 mm, soft la pasire + comfort termic si fonic. Metoda recomandata de montaj flotant cu mocheta fixata in gripperre.
Avantaje notabile:
* Best in confort 6****** (PU Foam 11 mm, 110 kg/mc);
* Cea mai mare izolatie termica (3,13 tog);
* Absorbtie fonica 6****** (44 dB);
Dreamwalk este realizat din PU Foam reciclat si compactatat care asigura o senzatie soft la pasire, de confort. Se monteaza flotant pe stratul suport, iar mocheta prin intindere si fixare in gripere.
Additional information
| Culoare | Dreamwalk rola, Dreamwalk rola 1, Dreamwalk sectiune, Montaj Strech-fit 1, Montaj strech-fit 2 |
|---|---|
| absorbtie-fonica-zgomotului-la-impact | 44 |
| Clasa de confort | 6****** |
| Densitate (kg/mc) | 11o kg/mc |
| Dimensiune rola (mp) | 15,07 mp |
| Durabilitate (*) | 3*** |
| Grosime (mm) | 11 mm |
| Incalzirea prin pardoseala | nu |
| Latime rola (m) | 1,37 m |
| Lungime rola (ml) | 11 ml |
| pierderea-de-grosime-sub-sarcina | 0 |
| rata-de-transfer-termic-tog | 3 |
| Recomandata | Sterch-fit |
| Tip material | PU Foam |
| Utilizare | LU/U – Luxury Use |
















Recenzii
Nu există recenzii încă.