Dream – SmartStrand by Lano
Fabricata din fire 100% Triexta SmartStrand ce incorporeaza noua tehnologie Nanoloc, Dream este o mocheta ce isi va pastra aspectul, culoarea si confortul pe toata durata de viata.
Description
Fabricata din fire 100% Triexta SmartStrand ce incorporeaza noua tehnologie Nanoloc, Dream este o mocheta ce isi va pastra aspectul, culoarea si confortul pe toata durata de viata.
Vizionati clip-ul SmartStrand urmand link-ul https://www.lano.com/assets/images/videos/SMARTSTRAND-English-ZONDERbeginpancarte.mp4





Recomandam aceasta mocheta pentru spatiile HoReCa sau spatiile de birouri, institutii publice, cu exceptia coridoarelor sau spatiilor extrem circulate.
Additional information
| Culoare | Dream 122 Coral, Dream 250 Cream Silk, Dream 251 Rolling Fog, Dream 261 Cobblestone, Dream 302 Mahogany, Dream 321 Cognac, Dream 371 Gold Leaf, Dream 421 Cornstalk, Dream 450 Wheatgrass, Dream 541 Cury, Dream 591 Moss, Dream 661 Celadon, Dream 691 Satin Jade, Dream 732 Azure, Dream 800 Black, Dream 820 Domino, Dream 850 Urban Obsession, Dream 860 Squal Line, Dream 870 Silver Lining, Dream 880 Egiptian Cotton, Dream 890 Ivory |
|---|---|
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 26 |
| Aspect fir | Fir taiat |
| Clasa de confort | Luxury Class LC4**** |
| Clasa trafic (en685) | 32 |
| Compozitia firelor | 100% Triexta SmartStrand |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| Greutate totala | 2.290 gr/mp |
| Greutatea firelor | 1.300 gr/mp |
| Grosimea totala | 10 mm |
| Inaltimea firelor | 7.5 mm |
| Incalzire prin pardoseala | yes |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 173360 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | moderat-intens |
| Tip suport | FBP |














Recenzii
Nu există recenzii încă.