Romance – SmartStrand by Lano
Living Colors. Prospetime a culorilor si intretinere facila. Compozitia firelor 100% Triexta SmartStrand cu noua tehnologie Nanoloc. Este o mocheta ce isi va pastra aspectul, culoarea si confortul pe toata durata de viata.
Description
Living Colors. Prospetime a culorilor si intretinere facila. Compozitia firelor 100% Triexta SmartStrand cu noua tehnologie Nanoloc. Este o mocheta ce isi va pastra aspectul, culoarea si confortul pe toata durata de viata.
Vizionati clip-ul SmartStrand urmand link-ul https://www.lano.com/assets/images/videos/SMARTSTRAND-English-ZONDERbeginpancarte.mp4



Recomandam aceasta mocheta pentru spatiile HoReCa sau spatiile de birouri, institutii publice. Clasa de trafic 33.
Additional information
| Culoare | Romance 052 Corcus 2, Romance 062 Heather 2, Romance 081 Lava Stone, Romance 091 Truffle, Romance 221 Shoreline, Romance 451 Faux Pearl, Romance 460 Hazelnut, Romance 470 Chestnut, Romance 732 Azure, Romance 782 Steel, Romance 830 Elephant, Romance 841 Dolphin, Romance 850 Urban Obsession, Romance 871 Carved Stone, Romance 880 Egyptian Cotton, Romance 890 Ivory |
|---|---|
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 29 |
| Aspect fir | Fir taiat |
| Clasa de confort | Luxury Class LC4**** |
| Clasa trafic (en685) | 33 |
| Compozitia firelor | 100% Triexta SmartStrand |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| Greutate totala | 2.850 gr.mp |
| Greutatea firelor | 1.860 gr/mp |
| Grosimea totala | 10 mm |
| Inaltimea firelor | 7.5 mm |
| Incalzire prin pardoseala | yes |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 173360 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | extrem |
| Tip suport | FBP |














Recenzii
Nu există recenzii încă.