Square by Lano
Mocheta robusta, destinata spatiilor cu trafic extrem-intens – clasa 33, 100% PA 6.6, 900 gr/mp greutatea firelor si clasa de foc Bfl-s1.
Description
Mocheta robusta, destinata spatiilor cu trafic extrem-intens – clasa 33, 100% PA 6.6, 900 gr/mp greutatea firelor si clasa de foc Bfl-s1.

Recomandam aceasta mocheta pentru spatiile HoReCa sau spatiile de birouri, institutii publice, etc.
Additional information
| Culoare | 122 Coral 2, 183 Rum 3, 252 Magnolia 2, 262 Camel 2, 282 Havanna 2, 312 Rust 2, 403 Coffee 3, 452 Sand 2, 462 Hemp 2, 682 Juniper 2, 701 Navy 1, 772 Sapphire 2, 811 Charcoal 1, 822 Slate 2, 823 Slate 3, 842 Moonshine 2, 862 Granite 2 |
|---|---|
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 25 |
| Aspect fir | Fir taiat |
| Clasa de confort | Luxury Class LC2** |
| Clasa trafic (en685) | 33 |
| Compozitia firelor | 100% PA 6.6 |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| Greutate totala | 2.160 gr/mp |
| Greutatea firelor | 900 gr/mp |
| Grosimea totala | 7.5 mm |
| Inaltimea firelor | 5 mm |
| Incalzire prin pardoseala | yes |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 252160 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | heavy commercial |
| Tip suport | FBP |














Recenzii
Nu există recenzii încă.