Omega by Lano
O mocheta calitativ superioara, aspect "sare si piper" in doua tonalitati cromatice, clasa de trafic 33, luxury class LC3*** si Bfl-s1 clasificarea la foc.
Description
O mocheta calitativ superioara, aspect „sare si piper” in doua tonalitati cromatice, clasa de trafic 33, luxury class LC3*** si Bfl-s1 clasificarea la foc.




Recomandam aceasta mocheta clasa de trafic 33 pentru spatiile HoReCa sau spatiile de birouri, institutii publice s.a.
.
.
Additional information
| Culoare | Omega 080 Purple, Omega 110 Carmine, Omega 180 Rum, Omega 210 Tobacco, Omega 220 Acorn, Omega 260 Camel, Omega 280 Havanna, Omega 320 Cognac, Omega 340 Amber, Omega 420 Constalk, Omega 460 Hemp, Omega 670 Petrol, Omega 730 Azure, Omega 760 Wedgwood, Omega 780 Steel, Omega 790 Midnight, Omega 800 Ebony, Omega 810 Charcoal, Omega 830 Ash |
|---|---|
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 28 |
| Aspect fir | Fir taiat |
| Clasa de confort | Luxury Class LC3*** |
| Clasa trafic (en685) | 33 |
| Compozitia firelor | 100% PA 6.6 |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| Greutate totala | 2.095 gr/mp |
| Greutatea firelor | 880 gr/ mp |
| Grosimea totala | 7.5 mm |
| Inaltimea firelor | 5,4 mm |
| Incalzire prin pardoseala | yes |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 204880 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | heavy commercial |
| Tip suport | ActionBack |












Recenzii
Nu există recenzii încă.