Lounge – SmartStrand by Lano
Lounge este o mocheta ce isi va pastra aspectul, culoarea si confortul pe toata durata de viata datorita firelor 100% Triexta SmartStrand ce incorporeaza noua tehnologie Nanoloc.
Description
Lounge este o mocheta ce isi va pastra aspectul, culoarea si confortul pe toata durata de viata datorita firelor 100% Triexta SmartStrand ce incorporeaza noua tehnologie Nanoloc.




Recomandam aceasta mocheta pentru spatiile HoReCa sau spatiile de birouri, institutii publice, cu exceptia coridoarelor sau spatiilor extrem circulate.
.
.
Additional information
| Culoare | Lounge 081 Pourpre, Lounge 120 Coral, Lounge 120 Crimson Kiss, Lounge 190 Malt Chocolate, Lounge 221 Acorn, Lounge 251 Magnolia, Lounge 312 Rust, Lounge 332 Apricot, Lounge 371 Gold Leaf, Lounge 430 Sable, Lounge 451 Sand, Lounge 460 Hazelnut, Lounge 470 Chestnut, Lounge 611 Ivy, Lounge 692 Satin Jade, Lounge 712 Atlantic, Lounge 761 Wedgwood, Lounge 781 Steel, Lounge 820 Domino, Lounge 830 Elephant, Lounge 841 Moonshine, Lounge 850 Urban Obsession, Lounge 871 Silver, Lounge 880 Egiptian Cotton, Lounge 890 Snow |
|---|---|
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 29 |
| Aspect fir | Fir taiat |
| Clasa de confort | Luxury Class LC4**** |
| Clasa trafic (en685) | 32 |
| Compozitia firelor | 100% Triexta SmartStrand |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| Greutate totala | 2.480 gr/mp |
| Greutatea firelor | 1.490 gr/mp |
| Grosimea totala | 10 mm |
| Inaltimea firelor | 7.5 mm |
| Incalzire prin pardoseala | yes |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 173360 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | moderat-intens |
| Tip suport | FBP |












Recenzii
Nu există recenzii încă.