Optima Essential by Lano
Design clasic insa mereu actual. O mocheta clasa 32, moderat – intens, 100% PA 6.6 si clasa de foc Bfl-s1.
Description
Design clasic insa mereu actual. O mocheta clasa 32, moderat – intens, 100% PA 6.6 si clasa de foc Bfl-s1.

Recomandam aceasta mocheta pentru spatiile HoReCa sau spatiile de birouri, institutii publice, etc.
Additional information
| Culoare | 010 Tulipwood, 100 Ruby, 120 Coral, 200 Chocolate, 220 Acorn, 250 Magnolia, 260 Camel, 320 Cognac, 620 Savanna, 670 Petrol, 690 Satin Jade, 720 Blue Cape, 770 Sapphire, 790 Midnight, 800 Ebony, 820 Slate, 830 Ash, 840 Moonshine |
|---|---|
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 25 |
| Aspect fir | Fir taiat |
| Clasa de confort | Luxury Class LC2** |
| Clasa trafic (en685) | 32 |
| Compozitia firelor | 100% PA |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| Greutate totala | 1.740 gr/mp |
| Greutatea firelor | 600 gr/mp |
| Grosimea totala | 6 mm |
| Inaltimea firelor | 3.5 mm |
| Incalzire prin pardoseala | yes |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 252160 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | moderat-intens |
| Tip suport | FBP |














Recenzii
Nu există recenzii încă.