Loft Life by Lano
Trei variante de design grafic: Pure, Sweet si Grand, fiecare cu o paleta de 16 culori. O mocheta cu o structura a firelor Smartstrand – usor de curatat si durabila.
Clasa de trafic 31, moderat-usor recomanda aceasta mocheta pentru spatiile de cazare HoReCa – camere, apartamente.
Description
Trei variante de design grafic: Pure, Sweet si Grand, fiecare cu o paleta de 16 culori. O mocheta cu o structura a firelor Smartstrand – usor de curatat si durabila.




Clasa de trafic 32, moderat-intens recomanda aceasta mocheta pentru spatiile HoReCa.
Additional information
| Culoare | Grand UU30080, Grand UU30170, Grand UU30180, Grand UU30260, Grand UU30410, Grand UU30430, Grand UU30440, Grand UU30780, Grand UU30810, Grand UU30840, Grand UU30870, Grand UU30880, Pure UU10170, Pure UU10180, Pure UU10260, Pure UU10410, Pure UU10430, Pure UU10440, Pure UU10780, Pure UU10810, Pure UU10840, Pure UU10870, Pure UU10880, Sweet UU20080, Sweet UU20170, Sweet UU20180, Sweet UU20260, Sweet UU20410, Sweet UU20430, Sweet UU20440, Sweet UU20780, Sweet UU20810 |
|---|---|
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 31 |
| Aspect fir | tufted cu&loop |
| Clasa de confort | Luxury Class LC4**** |
| Clasa trafic (en685) | 31 |
| Compozitia firelor | Smartstrand |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| Greutate totala | 2.580 gr/mp |
| Greutatea firelor | 1.180 gr/mp |
| Grosimea totala | 10 mm |
| Inaltimea firelor | 6 mm |
| Incalzire prin pardoseala | yes |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 204880 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | moderate |
| Tip suport | FBP |














Recenzii
Nu există recenzii încă.