Mocheta Kesari (new 2021)
Mocheta rezidentiala pentru dormitor, living, sufragerie, spatii in care confortul, utilitatea si aspectul sunt asteptate.
Description
Face parte din colectia Leonis, este o mocheta confortabila, placuta si usor de intretinut datorita tratamentului StainSafe al firelor. Un raport calitate pret excelent.


Additional information
| Culoare | Kesari cod 520, Kesari cod 620, Kesari cod 640, Kesari cod 680, Kesari cod 700, Kesari cod 720, Kesari cod 730, Kesari cod 740, Kesari cod 930, Kesari cod 940, Kesari cod 950, Kesari cod 960 |
|---|---|
| Absorbtia zgomotului | 28 dB |
| Aspect fir | taiat |
| Clasa confort | 5***** |
| Clasa de foc | Efl |
| Clasa trafic | 22 |
| Compozitia firelor | 100% PP LEONIS |
| Greutate fir | 1.900 gr/ mp |
| Greutatea totala | 2985 gr/ mp |
| Inaltime fir | 13 mm |
| Inaltime totala | 15 mm |
| Incalzirea prin pardoseala | suitable |
| Latime rola | 4m si 5m (*vezi conditii livrare) |
| Montaj | glued or with underlay |
| Numar de noduri | 185.850 / mp |
| Serviciu de taiere | yes |
| Suport | syntetische dubbele rug |










Recenzii
Nu există recenzii încă.