Mocheta Pissarro
Pissarro, din aceeasi familie Satino, ofera o paleta de culori vii si o textura fina, placuta la atingere | pasire.
Description
Pissarro, din aceeasi familie Satino, ofera o paleta de culori vii si o textura fina, placuta la atingere | pasire .

Se poate instala peste sistem de incalzire prin pardoseala.
Additional information
| Culoare | Pissaro 014, Pissaro 023 (out), Pissaro 024 (out), Pissaro 027, Pissaro 034, Pissaro 036, Pissaro 039, Pissaro 047, Pissaro 049, Pissaro 051, Pissaro 052 (out), Pissaro 056, Pissaro 062, Pissaro 064 (out), Pissaro 067, Pissaro 072, Pissaro 077, Pissaro 078 (out), Pissaro 093 (out), Pissaro 095, Pissaro 096, Pissaro 098, Pissaro 099 (out) |
|---|---|
| Absorbtia fonica (db) | 25dB |
| Clasa confort | 2** |
| Clasa de foc | Cfl-s1 |
| Clasa de trafic | 22 |
| Compozitie fir | 100%PA IMPREL FINESSE |
| Greutate fir | 700g/mp |
| Greutate totala | 1.620g/mp |
| Inaltime fir | 4mm |
| Inaltime totala | 6mm |
| Incalzire prin pardoseala | este pretabil pentru sistem de incalzire prin pardoseala |
| Latime rola | 4m sau 5m |
| Numar de noduri | 213000 |
| Serviciu de taiere | da |
| Strat suport | TwinBack |










Recenzii
Nu există recenzii încă.