Mocheta Satino Romantica
Satino Romantica a producatorului belgian Balta se diferentiaza prin inaltime 12 mm = comfortabila si placuta la pasire precum si datorita efectului creat de combinatia firelor lucioase si mate de grosimi diferite.
Description
Satino Romantica a producatorului belgian Balta se diferentiaza prin inaltime 12 mm = comfortabila si placuta la pasire precum si datorita efectului creat de combinatia firelor lucioase si mate de grosimi diferite.



..
..
Additional information
| Culoare | Cod 023, Cod 030 (out), Cod 032 (out), Cod 033, Cod 034 (out), Cod 047, Cod 062, Cod 063 (out), Cod 073, Cod 079 (out), Cod 083, Cod 093, Cod 094 (out), Cod 095, Cod 096, Cod 097, Cod 132, Cod 192 |
|---|---|
| Clasa de confort | 5***** |
| Clasa de foc | Cfl-s1 |
| Clasa de trafic | 23 |
| Compozitie fir | 100%PA IMPREL |
| Greutate fir | 1.650g/mp |
| Greutate totala | 2.470g/mp |
| Inaltime fir | 9mm |
| Inaltime totala | 12mm |
| Incalzire prin pardoseala | este pretabil pentru sistemul de incalzire prin pardoseala |
| Latime rola | 4m sau 5m |
| Numar de noduri | 228000 |
| Serviciu de taiere | da |
| Strat suport | TwinBack |














Recenzii
Nu există recenzii încă.