Chambord | Arc Edition
O mocheta cu design clasic, fir taiat – velour, densa (378.000 noduri/mp), ce poate fi o solutie pentru orice tip de amenajare de la hotel – restaurant sau birouri, sali de conferinta, spatii publice si/sau amenajari rezidentiale, in conditii de trafic moderat-intens.
Description
O mocheta cu design clasic, fir taiat – velour, densa (378.000 noduri/mp), ce poate fi o solutie pentru orice tip de amenajare de la hotel – restaurant sau birouri, sali de conferinta, spatii publice si/sau amenajari rezidentiale, in conditii de trafic moderat-intens.


Additional information
| Culoare | Chambord 10, Chambord 17, Chambord 193, Chambord 197, Chambord 44, Chambord 49, Chambord 77 |
|---|---|
| Greutate totala | 1.650 gr/mp / 1.700 gr/mp |
| Aspect fir | Fir taiat |
| Clasa de confort | LC2**, LC3*** |
| Clasa trafic (en685) | 32 |
| Compozitia firelor | 100% PA |
| Cu underlay si grippere | da / nu |
| Dubla lipire pe underlay | da / nu |
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 24 |
| Grosimea totala | 7 mm |
| Greutatea firelor | 630 gr/mp |
| Inaltimea firelor | 5 mm |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 378.000 noduri/mp |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | moderat-intens |
| Tip suport | ActionBack, Ultratex (pasla) |














Recenzii
Nu există recenzii încă.