Zen Design by Lano
6 design-uri care imbina clasicul si modernul in paleta cromatica si modele, clasa de trafic 33, 100% PA, 1000 gr/mp si Bfl-s1 clasa de foc.
Description
6 design-uri care imbina clasicul si modernul in paleta cromatica si modele, clasa de trafic 33, 100% PA, 1000 gr/mp si Bfl-s1 clasa de foc. Daca se doresc si alte design-uri personalizate, se pot replica, pornind de la baza uni Zen.








Clasa de trafic 33, extrem-intens recomanda aceasta mocheta pentru spatiile comune in hoteluri, restaurante, pensiuni – industria ospitalitatii – HoReCa.
Additional information
| Culoare | Zen Design Dot 100 Ruby, Zen Design Dot 260 Camel, Zen Design Dot 790 Midnight, Zen Design Dot 800 Ebony, Zen Design Dot 810 Charcoal, Zen Design Dot 840 Moonshine, Zen Design Grain 260 Camel, Zen Design Grain 780 Steel, Zen Design Grain 790 Midnight, Zen Design Grain 840 Moonshine, Zen Design Stipple 220 Acorn, Zen Design Stipple 260 Camel, Zen Design Stipple 780 Steel, Zen Design Stipple 790 Midnight, Zen Design Stipple 840 Moonshine, Zen Design Stripe 790 Midnight, Zen Design Stripe 800 Ebony, Zen Design Stripe 820 Slate, Zen Design Stripe 830 Ash, Zen Design Stripes 100 Ruby, Zen Design Tradition 100 Ruby, Zen Design Tradition 260 Camel, Zen Design Tradition 270 Almond, Zen Design Tradition 770 Sapphire, Zen Design Tradition 780 Steel, Zen Design Twist 100 Ruby, Zen Design Twist 270 Almond, Zen Design Twist 780 Steel, Zen Design Twist 790 Midnight, Zen Design Twist 810 Charcoal, Zen Design Twist 830 Ash |
|---|---|
| absorbtia-fonica-zgomotului-la-impact | 28 |
| Aspect fir | cut pile |
| Clasa de confort | Luxury Class LC3***3 |
| Clasa trafic (en685) | 33 heavy commercial |
| Compozitia firelor | 100% PA 6.6 |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| Greutate totala | 2.580 gr/mp |
| Greutatea firelor | 1.000 gr/mp |
| Grosimea totala | 8.5 mm |
| Inaltimea firelor | 6 mm |
| Incalzire prin pardoseala | yes |
| Latime rola | 4 m |
| Lipire pe strat suport | da |
| Numar noduri / mp | 200980 |
| proprietati-antistatice-en1815 | 0 |
| rezistenta-la-foc-en13501-1 | 0 |
| Tip de trafic | heavy commercial |
| Tip suport | ActionBack |

















Recenzii
Nu există recenzii încă.